Bitcoin generátory

Bitcoin generátory patří mezi velmi oblíbené nástroje umožňující snadno získat Bitcoiny zdarma i bez Vaší přítomnosti či zapnutého počítače. Bitcoiny se Vám díky těmto generátorům jednoduše generují a jakmile dosáhnete požadované minimální částky, jsou Vám automaticky vyplaceny na adresu Vaší Bitcoin peněženky. Rychlejších zisků obvykle dosáhnete pokud, přeci jen máte počítač zapnutý a aspoň čas od času potvrdíte, že nejste robot. Níže uvádím přehled ověřen bitcoin generátoru, které sám využívám a pravidelně vyplácí.

Doporučené Bitcoin generátory:


TOP CryptoInvests

Anonymní a ověřený projekt umožnující investovat více typů kryptoměn s návratností 120% za 30 dní

CryptoInvests, je poměrně mladý, ale plně funkční web umožňující snadné zhodnocení vašich Bitcoinů a celé řady dalších populárních Altcoinů, jako jsou Ethereum, Litecoin, Zcash, Dash, Dogecoin a další.

CryptoInvests nabízí velmi slušné 20% zhodnocení vašeho vkladu za 30 dní. Vklad spolu s 20% navíc vám přijde po uplynutí 30 dnů zpět na adresu vaší peněženky, ze které jste provedli vklad do depositu.

Sám jsem CryptoInvests několikrát vyzkloušel a k maximální spokojenosti. Skvělý je také výběr Altcoinů, který jinde nemá obdoby a tak jej můžete využít i pro investování jiných měn, které držíte nečinně ve svých peněženkách.

Investování přes CryptoInvests je navíc velmi snadné. Stačí si zvolit coin, který chcete investovat a zaslat alespoň uvedené minimum do depositu. Svou investici můžete pak navíc sledovat pomocí vyhledávacího tlačítka, kam zadáte  adresu vaší peněženky, ze které jste provedli vklad (toto je možné obvykle do 24 hod. od provedení vkladu).

Pokud tedy vlastníte nějaké Bitcoiny nebo Altcoiny, které byste chtěli rozmnožit, je pro Vás CryptoInvests skvělým místem.


 

MoneroMiner.eu

!!! Náš Český projekt od nás pro vás !!!

MoneroMiner.eu je absolutní pecka, kterou jsme navíc připravili pro vás naše uživatele. Jedná se čistě o náš Český projekt, který Vám umožní těžbu kryptoměny Monero přímo z Vašeho prohlížeče.

Pro Vás to tedy znamená, že nic neinstalujete, nikde nic složitě neřešíte v příkazovém řádku, ale jen jednoduše navštívíte webové stránky, které sami využijí výkon Vašeho počítače pro těžbu kryptoměny Monero (XMR), která neustále obrovským tempem nabírá na hodnotě.

K těžbě budete potřebovat jen adresu Vaší Monero peněženky, kterou si snadno zřídíte běhěm několika minut v online peněžence Cryptonator a počítač, mobil, nebo tablet (můžete klidně využít jak PC , tak mobil i tablet, pokud je využijete s jednou adresou Monero peněženky, výkon se Vám sečtě a vy vyděláváte rychleji).

Před první těžbou je potřeba potvrdit souhlas s využitím výpočetního výkonu vašeho počítače, zvolit počet procesorů, které chcete pro těžbu využívat, vložit adresu Monero peněženky a stisknout „Start“. O zbytek už se postará náš systém.

Připravili jsme pro vás také jednoduchý video návod, který vám ukáže jak vytvořit Monero peněženku a začít s těžbou Monera. Pro jeho shlédnutí stačí využít odkaz níže.

VIDEO NÁVOD

Výplaty z Monero Mineru probíhají automaticky na Vámi zadanou adresu Monero peněženky po dosažení 0,025 XMR, což je méně než na většině těžěbních poolů. Na tomto projektu máme vlastní podíl, a je i v našem zájmu aby vše fungovalo jak má, a výplaty probíhali bez problémů.

Projekt MoneroMiner.eu budeme i dále upravovat a do budoucna se dočkáte více přehledů a vychytávek. Podpořte náš český projekt i vy a vydělejte na tom! Kryptoměnu Monero pak můžete směnit ve směnárnách na Bitcoiny, nebo jí držet až ještě více vyroste.


 

BTCprominer

BTCprominer vám umožní získat každý den skvělých 60000 satoshi a to už je číslo, které byste neměli opomenout, pokud se zajímáte o Bitcoiny. BTCprominer nevyžaduje registraci, jen zadáte adresu Vaší bitcoinové peněženky, vložíte pin pro ochranu Vašeho účtu a stisknete start. Výplatní minimum je 0,0035 BTC, což zvládnete získat za necelý týden. Po odkliknutí Stratu už nic nemusíte dělat, jen pozorujete jak Vám přibývají další a další satoshi.

Výplatu pak po dosažení minima provedete pomocí tlačítka Withdraw a získané Bitcoiny se automaticky odešlou do Vaší Bitcoinové peněženky. Můžete také upgradovat své účty a získat tak Bitcoiny ještě mnohem rychleji, to už ale vyžaduje nějakou tu investici Bitcoinů.

Přejít na BTCprominer


 

Moonbitcoin

Moonbitcoin patří mezi tzv. Bitcoin generátory. Bitcoiny se Vám nejen sami generují, ale navíc nemusíte mít pro jejich generování zapnutý ani počítač. Bitcoin generátor Moonbitcoin vyplácí vždy o víkendu po dosažení minimální částky 10 000 satoshi. Bitcoiny můžete také získat mnohem rychleji pokud vždy po 5 minutách potvrdíte prostřednictvím Captcha kódu, že nejste robot. Využít můžete také referenčního systému a získat tak další Bitcoiny zdarma z doporučených uživatelů.

Přejít na Moonbitcoin.


Fieldbitcoins

Fieldbitcoins je další bitcoin generátor, který funguje v podstatě úplně stejným způsobem jako výše zmíněný Moonbitcoin. Výplatní minimum je rovněž 10 000 satoshi, které můžete získat mnohem rychleji, pokud budete přítomni u počítače a pravidelně potvrdíte, že nejste robot. Bitcoiny však můžete jako u jiných generátorů získávat i při vypnutém počítači, jen se jejich příjem výrazně zpomalí.

Přejít na Fieldbitcoins.