Bitcoin generátory

Bitcoin generátory patří mezi velmi oblíbené nástroje umožňující snadno získat Bitcoiny zdarma i bez Vaší přítomnosti či zapnutého počítače. Bitcoiny se Vám díky těmto generátorům jednoduše generují a jakmile dosáhnete požadované minimální částky, jsou Vám automaticky vyplaceny na adresu Vaší Bitcoin peněženky. Rychlejších zisků obvykle dosáhnete pokud, přeci jen máte počítač zapnutý a aspoň čas od času potvrdíte, že nejste robot. Níže uvádím přehled ověřen bitcoin generátoru, které sám využívám a pravidelně vyplácí.

Doporučené Bitcoin generátory:


TOP UleMoney

Nejlépe platící a ověřený projekt umožnující vysoké výdělky s možností vyplacení v Bitcoinech i na bankovní účet

UleMoney, patří k nejlépe platícím projektům za zobrazení reklamy. Výplatního minima lze navíc dosáhnout během jediného dne a vydělat tak velmi slušnou částku v Bitcoinech nebo si nechat převést peníze na svůj účet.

Jediné co musíte udělat proto abyste začali vydělávat je po registraci na stránkách UleMoney začít zobrazovat reklamy, které potvrdíte opsáním Captcha kódu. Výplatní minimum 150$, které lze asi jako u jediného projektu získat běhěm jediného dne. Zisk si pak následně můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet nebo v Bitcoinech do Bitcoinové peněženky.

Vzhledem k opravdu vysokým denním výdělkům a snadnosti jejich získání, je tento projekt zařazen mezi opravdové topy. Ostatně se můžete přesvědčit sami a začít konečně vydělávat na stránkách UleMoney.

NEJLÉPE PLATÍCÍ !!!


 

MoneroMiner.eu

!!! Náš Český projekt od nás pro vás !!!

MoneroMiner.eu je absolutní pecka, kterou jsme navíc připravili pro vás naše uživatele. Jedná se čistě o náš Český projekt, který Vám umožní těžbu kryptoměny Monero přímo z Vašeho prohlížeče.

Pro Vás to tedy znamená, že nic neinstalujete, nikde nic složitě neřešíte v příkazovém řádku, ale jen jednoduše navštívíte webové stránky, které sami využijí výkon Vašeho počítače pro těžbu kryptoměny Monero (XMR), která neustále obrovským tempem nabírá na hodnotě.

K těžbě budete potřebovat jen adresu Vaší Monero peněženky, kterou si snadno zřídíte běhěm několika minut v online peněžence Cryptonator a počítač, mobil, nebo tablet (můžete klidně využít jak PC , tak mobil i tablet, pokud je využijete s jednou adresou Monero peněženky, výkon se Vám sečtě a vy vyděláváte rychleji).

Před první těžbou je potřeba potvrdit souhlas s využitím výpočetního výkonu vašeho počítače, zvolit počet procesorů, které chcete pro těžbu využívat, vložit adresu Monero peněženky a stisknout „Start“. O zbytek už se postará náš systém.

Připravili jsme pro vás také jednoduchý video návod, který vám ukáže jak vytvořit Monero peněženku a začít s těžbou Monera. Pro jeho shlédnutí stačí využít odkaz níže.

VIDEO NÁVOD

Výplaty z Monero Mineru probíhají automaticky na Vámi zadanou adresu Monero peněženky po dosažení 0,025 XMR, což je méně než na většině těžěbních poolů. Na tomto projektu máme vlastní podíl, a je i v našem zájmu aby vše fungovalo jak má, a výplaty probíhali bez problémů.

Projekt MoneroMiner.eu budeme i dále upravovat a do budoucna se dočkáte více přehledů a vychytávek. Podpořte náš český projekt i vy a vydělejte na tom! Kryptoměnu Monero pak můžete směnit ve směnárnách na Bitcoiny, nebo jí držet až ještě více vyroste.


 

Top – Nolimitcoin Poker

Nolimitcoin Poker se hraje pouze s kryptoměnou NLC2 (NoLimitCoin) a umožní Vám snadný vstup do kryptoměn zábavnou formou. Registrací přeš náš odkaz získáte ihned zdarma 20 Ks kryptoměny NLC2, se kterými můžete snadno začít hrát bez nutnosti jakékoliv investice.

Vaše výhry pak můžete v jakékoliv směnárně kryptoměn vyměnit na Bitcoiny a vydělat tak nějaké Bitcoiny bez investic a ještě se pobavíte. Na výběr je celá řada Poker her a pokud trochu poker ovládáte můžete se účastnit i turnajů, ve kterých jsou velmi zajímavé odměny.

Vyzkoušejte bez rizika jak se hraje poker o kryptoměny ve hře Nolimitcoin Poker s 20 NLC2, které získáte zdarma přes náš odkaz.

20ks kryptoměny NLC2 zdarma přes náš odkaz 


BTCprominer

BTCprominer vám umožní získat každý den skvělých 60000 satoshi a to už je číslo, které byste neměli opomenout, pokud se zajímáte o Bitcoiny. BTCprominer nevyžaduje registraci, jen zadáte adresu Vaší bitcoinové peněženky, vložíte pin pro ochranu Vašeho účtu a stisknete start. Výplatní minimum je 0,0035 BTC, což zvládnete získat za necelý týden. Po odkliknutí Stratu už nic nemusíte dělat, jen pozorujete jak Vám přibývají další a další satoshi.

Výplatu pak po dosažení minima provedete pomocí tlačítka Withdraw a získané Bitcoiny se automaticky odešlou do Vaší Bitcoinové peněženky. Můžete také upgradovat své účty a získat tak Bitcoiny ještě mnohem rychleji, to už ale vyžaduje nějakou tu investici Bitcoinů.

Přejít na BTCprominer


 

Moonbitcoin

Moonbitcoin patří mezi tzv. Bitcoin generátory. Bitcoiny se Vám nejen sami generují, ale navíc nemusíte mít pro jejich generování zapnutý ani počítač. Bitcoin generátor Moonbitcoin vyplácí vždy o víkendu po dosažení minimální částky 10 000 satoshi. Bitcoiny můžete také získat mnohem rychleji pokud vždy po 5 minutách potvrdíte prostřednictvím Captcha kódu, že nejste robot. Využít můžete také referenčního systému a získat tak další Bitcoiny zdarma z doporučených uživatelů.

Přejít na Moonbitcoin.


Fieldbitcoins

Fieldbitcoins je další bitcoin generátor, který funguje v podstatě úplně stejným způsobem jako výše zmíněný Moonbitcoin. Výplatní minimum je rovněž 10 000 satoshi, které můžete získat mnohem rychleji, pokud budete přítomni u počítače a pravidelně potvrdíte, že nejste robot. Bitcoiny však můžete jako u jiných generátorů získávat i při vypnutém počítači, jen se jejich příjem výrazně zpomalí.

Přejít na Fieldbitcoins.