Faucety

Faucety umožňují vydělávat Bitcoiny zdarma celou řadou způsobů, většinou se jedná o zobrazování webových stránek inzerentů, různé soutěže o bitcoiny, hry apod. Bitcoin Faucetů, je na trhu nepřeberné množství a každý si jistě najde nějaké své oblíbené Faucety, které mu budou vyhovovat jak po stránce odměn, tak i s ohledem na způsob vydělávání. Níže budu uvádět pouze ověřené a pokud možno také nejvýnosnější Faucety, které Vám pomohou získat nejen Bitcoiny zdarma, ale přípdně i další crypto měny, které mají potenciál.

Doporučené Bitcoin Faucety:


Top – Nolimitcoin Poker

Nolimitcoin Poker se hraje pouze s kryptoměnou NLC2 (NoLimitCoin) a umožní Vám snadný vstup do kryptoměn zábavnou formou. Registrací přeš náš odkaz získáte ihned zdarma 20 Ks kryptoměny NLC2, se kterými můžete snadno začít hrát bez nutnosti jakékoliv investice.

Vaše výhry pak můžete v jakékoliv směnárně kryptoměn vyměnit na Bitcoiny a vydělat tak nějaké Bitcoiny bez investic a ještě se pobavíte. Na výběr je celá řada Poker her a pokud trochu poker ovládáte můžete se účastnit i turnajů, ve kterých jsou velmi zajímavé odměny.

Vyzkoušejte bez rizika jak se hraje poker o kryptoměny ve hře Nolimitcoin Poker s 20 NLC2, které získáte zdarma přes náš odkaz.

20ks kryptoměny NLC2 zdarma přes náš odkaz 

Bytecoin Faucet (BCN)

Bytecoin Faucet vám sice neumožní získat přímo Bitcoiny, ale altcoiny Bytecoin, které můžete snadno přeměnit na Bitcoiny v některé ze směnáren zaměřené na kryptoměny. Odměny za využívání tohoto faucetu jsou velmi slušné a snadno tak můžete během pár hodin získat svou první část Bitcoinu v podobě několika tisíc Satoshi, které získáte prodejem měny BCN.

Bytecoin Faucet Vám umožní každou hodinu získat 0,15 až 500 BCN. Což vám umožní rychlý start ve světě kryptoměn. Výplatní minimum je 100 BCN.

K využití tohoto faucetu budete potřebovat adresu Bytecoin peněženky. Tu si snadno vytvoříte v online peněžence Cryptonator, kde můžete využívat i peněženky pro další kryptoměny.

 

Monero Faucet (XMR)

Monero Faucet sice neumožňuje získat přímo Bitcoiny, ale kryptoměnu Monero (XMR), která velmi rychle nabývá na hodnotě a můžete jí v jakékoliv kryptoměnové směnárně snadno přemenit na Bitcoiny.

V tomto Monero Faucetu můžete získat každou hodinu od 0,0000025 do 0,01 XMR (Monera), zcela zdarma. Vzhledem k narůstající hodnotě Monera, mohu tento Faucet jedině doporučit, protože i takto drobné částky mohou mít za půl roku velkou hodnotu. Navíc se na stránkách faucetu dá kryptoměna Monero těžit přímo v prohlížeči.

K využití tohoto faucetu budete potřebovat adresu Monero peněženky. Tu si snadno vytvoříte v online peněžence Cryptonator, kde můžete využívat i peněženky pro další kryptoměny.

Ripple Faucet (XRP)

Ripple Faucet podobně jako výše uvedený faucet neumožňuje přímý zisk Bitcoinu, ale získáváte zde kryptoměnu Ripple, kterou si můžete nechat zasílat buď do své Ripple peněženky, nebo např. rovnou do Depositu Vaší oblíbené směnárny, kde následně Ripple převedete na Bitcoiny.

Ripple Faucet umožňuje každou hodinu získat od 0,0025 XRP až do 5 XRP. Výplata je možná po dosažení částky 1 XRP, čož je možné v podstatě za pár hodin. Během někoilka hodin tak můžete získat první Satoshi a střádat si tak svůj Bitcoin.

 

Freebitcoin

Freebitcoin umožňuje získat Bitcoiny zdarma každou hodinu prostřednictvím rolování čísel. Podle čísla, které Vám padne získáte rozdílně vysokou odměnu v podobě Bitcoinů. Výhodou tohoto Faucetu je především to, že pokaždé nějaké bitcoiny vyhrajete a že Freebitcoin, je k dispozici i v mobilní verzi, takže můžete každou hodinu rolovat Bitcoiny třeba i v práci nebo ve škole.

Jako u většiny systémů i Freebitcoin má svůj referenční systém umožňující Vám zvýšit Váš příjem Bitcoinů, plus umožňuje vydělané bitcoiny rozmnožit dalším tipem losování. Nevyžaduje také registraci a vystačíte si tak pouze se s adresou Vaší Bitcoin peněženky.

Přejít na Freebitcoin.


Bitsforclicks

Bitsforclicks patří mezi klasické klikačky, každý den najdete k odkliknutí celou řadu stránek, za jejichž zobrazení získáte Bitcoiny zdarma. Bitsforclicks funguje již dlouhou dobu a umožňuje poměrně rychlé vydělávání bitcoinů za zobrazené stránky. Výplatní minimum je příjemných 0,15mBTC což lze získat velmi rychle a snadno tak můžete doplnit svou bitcoin peněženku o další BTC.

Přejít na Bitsforclicks.


 

Takefreebitcoin

Takefreebitcoin je velmi jednoduchý Bitcoin faucet, ve kterém můžete vydělávat bitcoiny každých 5 minut. Stačí vždy jen potvrdit, že nejste robot a stisknout tlačítko „Claim free BTC now!“. Výplata probíhá během 2-3 dnů po dosažení minimální částky 20 000 satoshi. K dispozici je opět referenční systém, díky kterému můžete zvýšit svůj příjem o 25% z každého doporučení. Výhodou tohoto systému je také věrnostní systém, který Vám za každý den pravidelné návštěvy přidá několik procent k získané odměně, takže každých 5 minut pak vyděláváte více.

Přejít na Takefreebitcoin.


 

ClaimBTC

ClaimBTC pracuje na stejném principu, jako výše uvedený Takefreebitcoin. Jediný rozdíl, je v době výdělku, která je v tomto případě možná, každých 20 minut. Výplatní minum je zde rovněž 20 000 satoshi a k dispozici máte opět věrnostní systém, který Vám přidá každý den Vaší návštěvy procenta navíc ke každému Vašemu výdělku. ClaimBTC je jednoduchý systém umožňující získat další Bitcoiny zdarma a mohu ho jedině doporučit.

Přejít na ClaimBTC.


 

BTCClicks

BTCClicks patří k nejstarším klikačkám, umožňujících vydělat Bitcoiny zdarma. Jako u klasické klikačky, pouze zobrazujete jednotlivé stránky inzerentů a za to jsou Vám připisovány Bitcoiny. Minimum pro vyplacení je 0,1 mBTC, čehož se dá dosáhnout vcelku rychle.

Přejít na BTCClicks.