Aplikace na mobil

Bitcoin aplikace na mobil

V této sekci naleznete nejen mobilní Bitcoin peněženky, ale také mobilní aplikace umožňující Vám získat Bitcoiny zdarma a další vychytané aplikace související s Bitcoiny. Aplikace umožňující získat Bitcoiny zdarma mám osobně vyzkoušené a sám je pravidelně využívám pro navýšení počtu Bitcoinů ve své pěněžence.


 Bitcoin Wallet

BitcoinWallet

Jak už název vypovídá Bitcoin Wallet je mobilní peněženka na Bitcoiny. Umožňuje nejen snadnou tvorbu Bitcoin adres, ale praktické skenování Qr kódů s Bitcoin adresami. Prostředí této mobilní peněženky je velmi intuitivní a peněženka se snadno ovládá.

Přejít na Bitcoin Wallet.


Bitcoin Farm

BitcoinFarm

Bitcoin Farm je mobilní aplikace umožňující Vám snadným způsobem vydělat Bitcoiny. Bitcoin Farm funguje jako mobilní Bitcoin Faucet, ve kterém stačí každých 30 minut odkliknout tlačítko „Claim“. Následně se Vám zobrazí reklama, za kterou obdržíte satoshi. Výplata probíhá vždy v neděli po dosažení minimální částky 10 000 satoshi. Po dosažení tohoto limitu nezapomeňte vyžádat platbu přes „Withdrawal“.

Přejít na Bitcoin Farm.


Bitcoinsgiver

Bitcoinsgiver

Aplikace Bitcoinsgiver pracuje v podstatě stejným způsobem, jaké výše uvedený Bitcoin Farm. Každých 30 minut můžete kliknout na „Get It“ a obdržíte satoshi. Výplata stejně jako v předchozím případě probíhá v neděli po dosažení minima 10 000 satoshi. Nezapomeňte vždy nejpozději v sobotu kliknout na „Withdraw“ aby nedělní výplata proběhla bez problémů.

Přejít na Bitcoinsgiver.