Bitcoin rotátory

Bitcoin rotátory patří podobně jako Bitcoin generátory mezi nejoblíbenější zdroje, které Vám umožní rychle a snadno vydělat Bitcoiny zdarma. Bitcoin rotátory vždy sdružují tzv. Bitcoin Faucety na jednom místě a vy v podstatě jen přepínáte mezi jednotlivými Faucety, tak jak Vám vyhovují. Nemusíte se tak registrovat a vyplňovat potřebné údaje u každého Faucetu zvlášť, ale vše máte pěkně na jednom místě. Obvykle také můžete kromě samotných Bitcoinů vydělávat také další Altcoiny, jako např. Litecoiny, Dogecoiny apod. Vše pod jedním uživatelským účtem.

Doporučené Bitcoin rotátory


TOP UleMoney

Nejlépe platící a ověřený projekt umožnující vysoké výdělky s možností vyplacení v Bitcoinech i na bankovní účet

UleMoney, patří k nejlépe platícím projektům za zobrazení reklamy. Výplatního minima lze navíc dosáhnout během jediného dne a vydělat tak velmi slušnou částku v Bitcoinech nebo si nechat převést peníze na svůj účet.

Jediné co musíte udělat proto abyste začali vydělávat je po registraci na stránkách UleMoney začít zobrazovat reklamy, které potvrdíte opsáním Captcha kódu. Výplatní minimum 150$, které lze asi jako u jediného projektu získat běhěm jediného dne. Zisk si pak následně můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet nebo v Bitcoinech do Bitcoinové peněženky.

Vzhledem k opravdu vysokým denním výdělkům a snadnosti jejich získání, je tento projekt zařazen mezi opravdové topy. Ostatně se můžete přesvědčit sami a začít konečně vydělávat na stránkách UleMoney.

NEJLÉPE PLATÍCÍ !!!


 

Top – Nolimitcoin Poker

Nolimitcoin Poker se hraje pouze s kryptoměnou NLC2 (NoLimitCoin) a umožní Vám snadný vstup do kryptoměn zábavnou formou. Registrací přeš náš odkaz získáte ihned zdarma 20 Ks kryptoměny NLC2, se kterými můžete snadno začít hrát bez nutnosti jakékoliv investice.

Vaše výhry pak můžete v jakékoliv směnárně kryptoměn vyměnit na Bitcoiny a vydělat tak nějaké Bitcoiny bez investic a ještě se pobavíte. Na výběr je celá řada Poker her a pokud trochu poker ovládáte můžete se účastnit i turnajů, ve kterých jsou velmi zajímavé odměny.

Vyzkoušejte bez rizika jak se hraje poker o kryptoměny ve hře Nolimitcoin Poker s 20 NLC2, které získáte zdarma přes náš odkaz.

20ks kryptoměny NLC2 zdarma přes náš odkaz 

1. Top Faucet Rotator

Top Faucet rotator patří k jednoduchým faucet rotároům, umožňujícím Vám snadno získat první Bitcoiny hned z několika desítek faucetů na jednom místě. Na většině stránek vám stačí zadat adresu vaší Bitcoin peněženky, potvrdit pomocí Captcha, že nejste robot a tlačítkem NEXT SITE přejít na další faucet, kde uděláte to samé.

Top Faucet rotator Vám tak umožní získat sndno a rychle první Bitcoiny na jednom místě, bez toho abyste pracně museli vyhledávat samostatné faucety. Veškeré Faucety v tomto rotátoru jsou pravidelně kontrolovány a neustále přibývají nové faucety.

Sám tento rotátor využívám a mohu jej jedině doporučit. Je to snadné a vše na jednom místě.

Brzy zde uvedu také další Bitcoin rotátory, jakmile dojde k jejich dlouhodobějšímu prověření.