Bitcoin rotátory

Bitcoin rotátory patří podobně jako Bitcoin generátory mezi nejoblíbenější zdroje, které Vám umožní rychle a snadno vydělat Bitcoiny zdarma. Bitcoin rotátory vždy sdružují tzv. Bitcoin Faucety na jednom místě a vy v podstatě jen přepínáte mezi jednotlivými Faucety, tak jak Vám vyhovují. Nemusíte se tak registrovat a vyplňovat potřebné údaje u každého Faucetu zvlášť, ale vše máte pěkně na jednom místě. Obvykle také můžete kromě samotných Bitcoinů vydělávat také další Altcoiny, jako např. Litecoiny, Dogecoiny apod. Vše pod jedním uživatelským účtem.

Doporučené Bitcoin rotátory


TOP CryptoInvests

Anonymní a ověřený projekt umožnující investovat více typů kryptoměn s návratností 120% za 30 dní

CryptoInvests, je poměrně mladý, ale plně funkční web umožňující snadné zhodnocení vašich Bitcoinů a celé řady dalších populárních Altcoinů, jako jsou Ethereum, Litecoin, Zcash, Dash, Dogecoin a další.

CryptoInvests nabízí velmi slušné 20% zhodnocení vašeho vkladu za 30 dní. Vklad spolu s 20% navíc vám přijde po uplynutí 30 dnů zpět na adresu vaší peněženky, ze které jste provedli vklad do depositu.

Sám jsem CryptoInvests několikrát vyzkloušel a k maximální spokojenosti. Skvělý je také výběr Altcoinů, který jinde nemá obdoby a tak jej můžete využít i pro investování jiných měn, které držíte nečinně ve svých peněženkách.

Investování přes CryptoInvests je navíc velmi snadné. Stačí si zvolit coin, který chcete investovat a zaslat alespoň uvedené minimum do depositu. Svou investici můžete pak navíc sledovat pomocí vyhledávacího tlačítka, kam zadáte  adresu vaší peněženky, ze které jste provedli vklad (toto je možné obvykle do 24 hod. od provedení vkladu).

Pokud tedy vlastníte nějaké Bitcoiny nebo Altcoiny, které byste chtěli rozmnožit, je pro Vás CryptoInvests skvělým místem.


 

1. Top Faucet Rotator

Top Faucet rotator patří k jednoduchým faucet rotároům, umožňujícím Vám snadno získat první Bitcoiny hned z několika desítek faucetů na jednom místě. Na většině stránek vám stačí zadat adresu vaší Bitcoin peněženky, potvrdit pomocí Captcha, že nejste robot a tlačítkem NEXT SITE přejít na další faucet, kde uděláte to samé.

Top Faucet rotator Vám tak umožní získat sndno a rychle první Bitcoiny na jednom místě, bez toho abyste pracně museli vyhledávat samostatné faucety. Veškeré Faucety v tomto rotátoru jsou pravidelně kontrolovány a neustále přibývají nové faucety.

Sám tento rotátor využívám a mohu jej jedině doporučit. Je to snadné a vše na jednom místě.

Brzy zde uvedu také další Bitcoin rotátory, jakmile dojde k jejich dlouhodobějšímu prověření.